O Youtube Pazarlama geldiğinde Kayıp

. Youtube pazarlama biraz kendini açıklayıcı ne kadar yararlı olduğunu, her gün yaşamda Youtube yaygınlığı ile neyi. insanlar düzenli olarak boş zamanlarında görüntülemek şeyin yararlanarak, aksi takdirde ulaşmak zor olacak bir pazara dokunabilirsiniz. Youtube pazarlamanın en iyi şekilde bu ipuçlarını okuyun.

youtube marketing

Eğer sorun kazanıyor takipçileri yaşıyorsanız, onların "gibi" karşılığında bir piyango sunabilir. Sadece şirketinizin sayfasında bir sekmede piyango yerleştirmek ve sayfanızı ister sadece edenler yarışma için uygun olacağını belirterek, onların e-posta adresi ile doldurun var.

Iş piyasasına Youtube kullanırken takipçileri gizliliğine saygı unutmayın. Birisi özel mesaj ile size bir parlayan inceleme gönderirse, herkese açık hale getirmeden önce onlardan izin unutmayın. Onlar alenen kabul edilmelidir istemiyordu çünkü bu şekilde size mesaj göndermek için seçmiş olabilir.

Sadece böyle bir araba ya da bir ev satan olarak bazen müşteriler ile başa eğer İşletmeniz muhtemelen gerçekten Youtube sayfasını gerektirmez. Müşterileriniz ve rastgele gitmek gel, bu yüzden gün mesajlarý Güne takip etmek hiçbir neden olur. Youtube reklamlarınızı yapmayı deneyin.

Sağlanan analitiği aracı setinin kullanımı Insights olun. sayfanızın parçaları trafiğini çekiyor ve sadece sizin için sorunlu olanları neyi Insights gösterir. Sen Insights verilerin kullanımı ziyaretçilerin sayfanıza daha fazla ziyaretçi çekecek olan görmek istediğiniz göre sayfanızı ayarlamak için yapabilirsiniz.

Bazen Size ait olmayan Youtube sayfalarında yayınlamanız gerekir. Bunu yaparak çok fazla ilgi kazanabilir. Ancak, ihtiyacınız dikkat tipi olması gerekiyor. Yayınladığınız takdirde, sadece değerli şeyleri yayınlamak. Spam yapmanız asla bir şeydir.

Sayfanızdaki oyalanamayiz etmeyin. gönderme en iyisi daha düşünme daha fazla bilgi için tıklayın Youtube tuzağına düşmeyin. İnsanlar kadar olan her son şey bilmek gerekmez. Eğer kapalı başlıkları abuk eğilimi varsa Aslında, aslında yarardan çok zarar yapıyor olabilir. İnsanlar bir sebebi takip, ya da sizin marka en iyi yaptığı şeyi üzerinde odak tutmak.

Youtube üzerinde bir yarışma düzenleyin. Sen örneği satın aldıkları ürün veya bir ürünün bir yorum resmini paylaşmak için, onların güncellemeleri birinde etiketlemek için abonelerini teşvik etmelidir. yarışmacılar girişi oylayacak arkadaşlarına teşvik böylece en çok oyu alan girdiye ücretsiz bir ürün verin.

youtube marketing

Güncellemeler göndermeyi deneyin. Youtube Sayfa Yöneticiler sayfa "Beğeni" her kişiye ileti gönderebilir. Hayranlarınızın hakkında bilmeniz gerekenler Youtube iş sayfasındaki değerli bir şey varsa bunun farkındayız ki, onlara bir güncelleme gönderebilir. Eğer bu çok önemli zaman sadece hayranlarına güncellemeler göndererek bunu ne sıklıkta ile ihtiyatlı olun.

! Sen pazarlama için Youtube kullanılacak en iyi yollarını öğrenmek gerekir ve büyük bir referans ileriye olarak bu parça hizmet etmelidir. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *